logo-CEM

Ctra. de la Font Picant, s/n
17403, Sant Hilari Sacalm

info@cemsanthilari.cat
Telèfon 972 86 97 62
Whatsapp 627646740


De dilluns a divendres
7.00 - 22.00h
Dissabtes
09.00 - 19.00h
Diumenges i festius
09.00 - 13.00h

Instagram

Facebook


Omple el formulari i et respondrem tan aviat com sigui possible :)

Horaris activitats dirigides

Octubre - Novembre - Desembre

Benestar

Activitats de baixa intensitat relacionades amb el benestar cos-ment

Tonificació musculació

Activitats per treballar la musculatura general del cos

Cardio - Corografiades

Activitats d’intensitat mitja seguint els passos de la música

Cardiovascular

Activitats cardivasculars d’alta intensitat

Exteriors - Cardio

Activitats cardiovascular de mitja i alta intensitat a l’exterior

Aquàtiques - Tono

Activitats aquàtiques de treball muscular a la piscina petita. No és imprescindible dominar la natació

Aquàtiques - Entrenament

Activitats d’entrenament a la piscina gran. És imprescindible dominar la natació

Hora
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Hora
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
7.10
8.10
9.15
9.30
10.00
10.30
15.15
15.15
16.15
17.00
17.30
17.30
18.15
18.30
18.40
19.00
19.15
19.30
19.30
20.20
20.30
Bodypump
7.10 — 8.00
Tècnica Mireia
Sala 1
Estiraments
8.10 — 9.00
Tècnica Mireia
Sala 1
Aquaradical
9.15 — 10.00
Tècnic Esteve
Piscina petita
Sh’bam
9.30 — 10.20
Tècnica Iris
Sala 1
Pilates
10.30 — 11.20
Tècnica Iris
Sala 1
Cross training
15.15 — 16.05
Tècnica Irene
Sala 1
Estiraments
16.15 — 17.05
Tècnica Irene
Sala 1
Sh’bam
17.30 — 18.20
Tècnica Estel
Sala 1
GAC Exprés
18.15 — 18.30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Sòl pelvià i correcció postural
18.30 — 19.20
Tècnica Maria Sala 1
Força de cames Exprés
18.40 — 19.00
Tècnic Roger G
Exterior
Running suau
19.00 — 20.00
Tècnic Pau
Exterior
RM Exprés
19.15 — 19:30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Aquadynamic
19.30 — 20.20
Tècnica Estel
Piscina petita
Bodypump
19.30 — 20.20
Tècnica Maria
Sala 1
Aquaradical
9.15 — 10.00
Tècnic Esteve
Piscina petita
Força Gent Gran
9.30 — 10.20
Tècnic Roger G
Sala 1
Aiguagim
10.00 — 10.45
Tècnic Esteve
Piscina petita
Sòl pelvià i correcció postural
10.30 — 11.20
Tècnic Roger Sala 1
Sh’bam
15.15 — 16.05
Tècnica Irene
Sala 1
Ioga
16.15 — 17.05
Tècnica Irene
Sala 1
Cross training
17.30 — 18.20
Tècnic Pau
Sala 1
Calistenia Exprés
18.15 — 18.30
Tècnic Pau
Sala fitness
Tonificació
18.30 — 19.20
Tècnic Roger G
Sala 1
RM Exprés
19.15 — 19:30
tècnic Pau
Sala fitness
Aquaradical
19.30 — 20.20
Tècnica Mireia
Piscina petita
Espíning
19.30 — 20.20
Tècnic Esteve
Sala espíning
CORE Exprés
20.20 — 20.30
Tècnic Pau
Sala fitness
Espíning
7.10 — 08.00
Tècnica Cristina
Sala espíning
Ioga
8.10 — 09.00
Tècnica Cristina
Sala 1
Aquadynamic
9.15 — 10.00
Tècnica Mireia
Piscina petita
Tonificació
9.30 — 10.20
Tècnica Cristina
Sala 1
Bodybalance
10.30 — 11.20
Tècnica Cristina
Sala 1
Aquatono
15.15 — 16.00
Tècnica Esteve
Piscina petita
G. Terapèutica
15.15 — 16.05
Fisio Cristina
Sala 1
Bodypump
16.15 — 17.05
Tècnica Judit
Sala 1
RM Exprés
17.00 — 17.20
Tècnic Pau
Sala fitness
Sòl pelvià i correcció postural
17.30 — 18.20
Tècnica Roger Sala 1
Hiit Exprés
18.15 — 18.30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Bodybalance
18.30 — 19.20
Tècnica Maria
Sala 1
Running
19.00 — 20.00
Tècnic Pau
Exterior
GAC Exprés
19.15 — 19.30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Bodycombat
19.30 — 20.20
Tècnica Maria
Sala 1
CORE Exprés
20.20 — 20.30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Bodypump
20.30 — 21.15
Tècnica Maria
Sala 1
Hard Training
9.30 — 10.20
Tècnica Mireia
Sala 1
Aiguagim
10.00 — 10.45
Tècnic Esteve
Piscina petita
Bodypump
10.30 — 11.20
Tècnic Mireia
Sala 1
Espíning
15.15 — 16.05
Tècnic Esteve
Sala espíning
Força Gent Gran
16.15 — 17.05
Tècnic Roger G
Sala fitnes
Coordinació Exprés
17.00 — 17.20
Tècnic Roger G
Sala fitness
Hipopressius
17.30 — 18.20
Tècnic Pau
Sala 1
RM Exprés
18.15 — 18.30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Tonificació
18.30 — 19.20
Tècnic Pau
Sala 1
Espíning
18.30 — 19.20
Tècnic Roger G
Sala espíning
Calistenia Exprés
19.15 — 19.30
Tècnic Roger G
Sala fitness
Tonificació
19.30 — 20.20
Tècnic Pau
Sala 1
Cross training
7.10 — 8.00
Tècnica Cristina
Sala fitness
Estiraments
8.10 — 9.00
Tècnica Cristina
Sala 1
Aquadynamic
9.15 — 10.00
Tècnica Mireia
Piscina petita
GAC
9.30 — 10.20
Tècnica Cristina
Sala 1
Bodybalance
10.30 — 11.20
Tècnica Cristina
Sala 1
Tonificació
15.15 — 16.05
Tècnic Esteve
Sala 1
Sh’bam
16.15 — 17.05
Tècnica Estel
Sala 1
RM Exprés
17.00 — 17.20
Tècnic Pau
Sala 1
Bodypump
17.30 — 18.20
Tècnica Judit
Sala 1
Força de cames Exprés
18.15 — 18.30
Tècnic Roger S
Sala fitness
Bodycombat
18.30 — 19.20
Tècnica Judit
Sala 1
Running suau
18.30 — 19:30
Tècnic Pau
Estiraments
19.30 — 20.20
Tècnic Judit
Sala 1
Aquadynamic
10.00 — 10.45
Tècnica Estel
Piscina petita

La direcció es reserva el dret a modificar el programa en funció de les necessitats de la instal·lació